Media converter-i

Prikaži:
Prikazano 1~12 od ukupno 12 proizvoda
Sortiraj:
Novo Slika proizvoda: PLANET Bridge Media optički pretvarač 10/100Base-TX-10/100BaseFX(SC) Multimode, 2km

PLANET Bridge Media optički pretvarač...

Dostupan za isporuku
373,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km

PLANET Media optički pretvarač...

Dostupan za isporuku
395,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M multi-mod SC, Full-duplex, do 2km

TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M...

Dostupan za isporuku
262,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M single-mod SC, Full-duplex, do 20km

TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M...

Dostupan za isporuku
262,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M multi-mod SC, Full-duplex, do 550m

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M...

Dostupan za isporuku
316,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M single-mode SC, Full-duplex, do 15Km

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M...

Dostupan za isporuku
315,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link kućište za optički konverter, 14-slot, neupravljivo, 19" Rack

TP-Link kućište za optički konverter, 14-slot,...

Dostupan za isporuku
1.589,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:15

TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u...

Dostupan za isporuku
261,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: PLANET Media optički pretvarač Gigabit 1000Base-T to 1000Base-LX (Single Mode)

PLANET Media optički pretvarač Gigabit 1000Base-T to...

Dostupan za isporuku
572,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: PLANET Media optički pretvarač Gigabit 1000Base-T-1000Base-SX (Multi mode)

PLANET Media optički pretvarač Gigabit...

Dostupan za isporuku
543,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:13

TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u...

Dostupan za isporuku
303,00 kn Naruči
Novo Slika proizvoda: TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M SFP slot podrška za MiniGBIC modul

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M...

Dostupan za isporuku
159,00 kn Naruči